Balaton hotel – exotika v srdci Maďarska

Sponzorovaný obsah

Balaton hotel
surfing na Balatone

Celoročné naháňačky, stres, panika. Aj tak by sa niekedy dal popísať bežný život súčasného človeka. Na jar sa postupne s lepším počasím začíname obzerať, kam sa pôjdeme zrelaxovať a akú novú krajinu by sme chceli spoznať. Máme pre vás tip, ktorý vás určite milo prekvapí.

 

Destinácia vás prekvapí

Tou “nečakanou destináciou” je oblasť pri jazere Balaton. Poviete si, že nič nové, ale oproti starým časom sa to tu poriadne zmenilo a kvalita služieb prudko stúpla nahor. Balaton hotel je špecifickým miestom. Architektúra aj umiestnenie hotela vás očaria a prekvapia.

 

Balaton hotel s krásnymi plážami

pláž
krásne pláže

Tento hotel je totiž v štýle Bali a vnesie vás do tejto exotickej oblasti. Izby sú zariadené veľmi štýlovo a originálne. Každá z nich je klimatizovaná a má samostatnú kúpeľňu, čo oceníte najmä v tropických horúčavách, ktoré sú už aj v našich zemepisných šírkach súčasťou letnej sezóny.

Hotel Balaton Maďarsko je na vysokej úrovni nielen vo svojom vybavení, ale i v kvalite služieb. Jeho architektúra je inšpirovaná  ostrovom Bali a to nielen v interiéri, ale aj v exteriéri.

štýl Bali
štýl Bali

Pre Bali je charakteristické použitie prírodných materiálov, veľmi priestranné miestnosti s vysokými múrmi. Balaton hotel je jednoducho orientálne ladený od hora až dolu. Siófok hotel má skvelú reštauráciu, ktorá je zariadená v podobnom nádychu ako samotný hotel.

 

Kvalitné lokálne suroviny a moderný dizajn jedál

Pochutnáte si tu na veľmi rôznorodej kuchyni. Jedlá sú naozaj medzinárodne zastúpené. Veľmi obľúbenými sú orientálne jedlá z Thajska a Malajzie. Samozrejme nezabúdajme ani na úžasnú maďarskú kuchyňu, tá je samozrejmosťou.

čerstvé suroviny
čerstvé suroviny

Používajú sa iba čerstvé suroviny a celý jedálniček je doplnený bohatou ponukou drinkov a vynikajúcich vín. Ochutnávku vín si môžete dopriať na slnečnej terase, kde si do sýtosti oddýchnete a načerpáte energiu z krásneho výhľadu na zlatú pláž Balatonu.

 

Dezerty, maškrty, sladkosti

Reštaurácia ponúka veľmi pestrú paletu dezertov a iných maškŕt, ktoré najlepšie chutia s výberovou kávou rôznych druhov. Jedlá sú nápadité a moderné s dôrazom na čerstvosť a kvalitné  suroviny.

 

Poďme na pláž!

pohoda a relax
pohoda a relax

Balaton Siófok pláž je ideálnym miestom pre slnenie a rôzne voľnočasové aktivity. Priamo na pláži si môžete zahrať volejbal a iné loptové hry, ale i minigolf. Je to raj pre cyklistov, surferov i rybárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

82 + = 86